Consultation for Afghanistan Hakkında

01 Ocak 2021, Cuma

Consultation for Afghanistan, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Afganistan; Türkiye’ de bulunan Afganistan Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Afganistan vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Afganistan temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Afganistan Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Afganistan Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Afganistan temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Afganistan seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Afganistan vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for Afghanistan web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Afghanistan web sitesi içeriğin de bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Afghanistan web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for Afghanistan‘ a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.